Hakkımızda

Ceviz fidanı hikâyesini dünyaya Bandırma'dan yazıyoruz. Günümüzde, teknolojideki gelişmeler ve hızlı sanayileşme ile doğanın önemi daha da artmış, insanlığın ve doğanın nefes almasına yardımcı olmak sosyal sorumluluk haline gelmiştir. 

Eş zamanlı olarak hem doğayı destekleyecek hem de yaptığımız yatırımların karşılığını alabileceğimiz bir “ceviz hikâyesi” yazmak istiyoruz. 25 yıl boyunca Balkanlar’da edindiğimiz tecrübe, disiplinli ve başarılı geçmişimizle, Türkiye ile yabancı ülkelerin ilişkilerinin geliştirilmesine katkı sağlayarak, Bandırma'dan başlayan bu hikâyeyi zaman içerisinde tüm dünyaya yaymak istiyoruz.

Firmamız Bandırma'da yetişen ceviz fidanlarının dağıtımı ve üretimi konusunda uzmandır. Diğer firmalardan farklı olarak ürettiğimiz tüm fidanların dünya çapında geçerli sertifikalarına sahibiz ve yabani fidanlarla karşılaşma olasılığını ortadan kaldırdık.

Ceviz fidanlarının Bandırma’dan dünyanın her yerine ulaştırılmasının, bir yıllık bakım, budama ve ürün vermeye başladığında ürünlerin satın alınmasının sorumluluğunu üstleniyoruz. Doğanın nefes almasını sağlarken kazanç elde etmek istiyorsanız bu işi bize bırakın.